Bestuurswisselingen zijn normaal iets voor jaarvergaderingen, maar aangezien deze voorlopig nog niet gehouden kan worden attendeerde Bernadet ons erop tijdens onze laatste online-bestuursvergadering op dat haar bestuurstermijn dit voorjaar afloopt en dat ze het bij deze 6 jaar wil laten. We danken Bernadet Slagter voor haar inzet in de voorbije jaren en hopen hier op een later moment alsnog op gepaste wijze bij stil te kunnen staan... (Aangezien het bestuur met het oog op het afgelaste openluchtspel iets groter is dan normaal en we nog geen zicht hebben op wat er de komende tijd kan en mag blijft haar plek voorlopig vacant.)
Op zondag 10 mei heeft Crescendo een bevrijdingsconcert gegeven bij Hoftijzer Landbouwmechanisatie.
Bestuur en leden van de Oranjevereniging hebben hierbij geassisteerd ...
... met het parkeren ...
... en de catering.
Ter gelegenheid van het 100 jarig jubileum organiseert de Oranjevereniging van Lintelo op zaterdag 6 september 2014 een zeskamp.
Ook IJzerlo neemt deel met een ploeg die bestaat uit:
Hans Brunsveld
Evert Jan Groot Nibbelink
Gerdienke van Eerden
Hilde Koskamp
Roel Koskamp
Lisa Hoftijzer
Marcel Driessen
Annieck Eppink
Joyce Drenthel
Judith Drenthel
Francis Wellink
Andrea Wellink
Sander Ebbers
Wilco Eenink
De zeskamp begint om 9.30 u op het terrein op de hoek Schooldijk/Weerkampweg.
[showplus] Critical error: Image folder root/images/2014/zeskamp specified in the administration back-end does not exist or is inaccessible.Zeskamp Lintelo
Eind 2013 heeft de Oranjevereniging een tweedehands wagen gekocht.
In de wintermaanden heeft Arjan Jansen de wagen opgeknapt en geschikt gemaakt om er
tafels en stoelen op te vervoeren.
Evenals de tenten is ook deze wagen met tafels en stoelen te huur.
Meer informatie hierover vindt u op de pagina Tentverhuur.
Tijdens de ledenvergadering op 1 februari 2013 vond een opmerkelijke gebeurtenis plaats.
Het was Betsie Luiten en Ursula van Eerden opgevallen dat de sjerpen van het koningspaar er niet meer zo mooi uitzagen.
Dat was voor hen de aanleiding om drie nieuwe linten te maken ook een voor de jeugdkoning(in).
Wie zouden deze nieuwe versierselen beter kunnen showen dan het huidige koninklijk paar, Anneke en Eric Jansen.
Betsie en Ursula mogen trots zijn op hun werk en werden daarvoor gecomplimenteerd door voorzitter Hans Wikkerink met woorden van dank, met een bloemetje namens het bestuur van de Oranjevereniging en applaus van het aanwezige publiek.
Ook de toekomstige IJzerlose vorstenhuizen
kunnen hiermee weer goed voor de dag komen.
=====================